Modele mercedesa klasy a

Les changements de Facelift du modèle W169 comprenaient des pare-chocs avant et arrière redessinés et des lumières, et une option de fonction STOP-START sur les modèles A 150 et 170. [21] active Park Assist permet à la voiture de se garer parallèlement, avec seulement les gaz et les freins requis par le conducteur. Dowiedz się więcej na temat innowacyjnej koncepcji bezpieczeństwa Klasy a. W oynatıcı Nowej Klasy a nie chodzi tylko o łączność sieciową, ALE też o jej prostotę. Mercedes me connecter à fascynujące połączenie użytkownika, smartfona i samochodu Mercedes-Benz. W drodze Czy w Domu-Mercedes me connecter Umożliwia łatwe Sprawdzanie danych samochodu (NP. przebiegu, ciśnienia powietrza w oponach i poziomu paliwa w zbiorniku) przez Internet, na portalu Mercedes me lub w aplikacji Mercedes me. Usługi «telediagnostyka», «w razie wypadku», «Zarządzanie przeglądami», «w razie awarii» oraz telefon alarmowy Mercedes-Benz zapewniają sécurité w oparciu o rozwiązania Sieciowe. Swoje cele podróży Można wygodnie wysyłać ze smartfona ne Swojego Mercedesa. Funkcja informations de trafic en direct Umożliwia odbieranie informacji o II na drogach niemalże w czasie rzeczywistym. Pronozując Czas jazdy, ostrzega Ona kierowcę Przed korkami drogowymi i sposobów optymalny Czas wyjazdu.

Zachęcamy do zalogowania i łączyć także z innych Usług, które wzbogacą i ułatwią ci Codzienne KORZYSTANIE z samochodu. Na początku Mercedes Oferuje Trzy versions napędowe Nowej Klasy a: Nowy Mercedes Klasy a bdzie wystpowa w Trzech wersjach wyposaenia: style, progressive i AMG. Na licie wyposaenia wersji bazowej znajdziemy manualn klimatyzacj, Wiata LED ne jazdy dziennej, sportow kierownic, kolanow poduszk powietrzn na Kolana, système de sélection dynamique i 6-biegow, manualn skrzyni biegw. —   Czwarta génération Klasy A na Nowo definiuje Nowoczesny luksus w klasie kompaktów. Aby Tego dokonać, zdecydowaliśmy się na połączenie bezkompromisowego, dynamicznego designu z intuicyjną koncepcją obsługi «– mówiła podczas premiery Britta Seeger, Członek zarządu Daimler AG odpowiedzialna za sprzedaż w oddziale Mercedes-Benz voitures. Nowy Design Mercedesa Klasy A zmienia postrzeganie tej Marki. (FOT. mat. prasowe) Mercedes Klasy Ahatchbackpremieramersociété-BenzSegment CPremiera w latach 2010-2019 Linie Nowej Klasy A podążają w jednym kierunku: nasjay filozofii designu zmysłowej wyrazistości. Powierzchnie są bardziej purystyczne, un detale jeszcze bardziej esencjonalne. Na pocztku w ofercie pojawiy si Trzy versions silnikowe: Dwie benzynowe i Jedna wysokoprna. W ofercie silnikw benzynowych klienci Maj do wyboru wersj f 4-cylindrowym silnikiem o pojemnoci 1, 3 Litra.

Jednostka powstaa przy wsppracy Renault – Oferuje 163 KM Mocy i 250 nm momentu obrotowego. Za najtaszy wariant Klasy A Trzeba zapaci 123 200 z.